Разложите на множетели 2n (x-y) - (y-x

+1
Ответы (2)
  1. 3 декабря, 10:20
    0
    2n (x-y) - (y-x) = 2n (x-y) + (x-у) = (х-у) (2n+1)
  2. 3 декабря, 10:26
    0
    2n (x-y) - (y-x) = 2n (x-y) + (х-у) = (х-у) (2n+1)

    )