220:10:2+810:90+250-25 - (100*4:400) * 0=

+4
Ответы (1)
  1. 14 февраля, 19:57
    0
    100,4:400=0,251

    220:10=20

    22:2=11

    810:90=9

    11+9=20

    ,0251*0=0

    20+9=29

    29+250=279

    279-0=0