22 - (4 5/7 8,91 1,09)

+3
Ответы (1)
  1. 15 февраля, 15:42
    0
    22 - (4 5/7 + 8,91 + 1,09) = 22-33/7-8,91-1,09=12-33/7=51/7=7 2/7