75,89 + (x-23,68) = 83,68

+4
Ответы (1)
  1. 6 декабря, 00:00
    0
    75,89 + (х-23,68) = 83,68

    х-23,68=83,68-75,89

    х-23,68=7,79

    х=7,79+23,68

    х=31,47