Сколько буде в години 2 доби

+3
Ответы (2)
  1. 2 мая, 17:42
    0
    1 доба-24 години

    2 доби - 48 годин

    24*2=48
  2. 2 мая, 19:30
    0
    48 Годин 1 годин-24 годин. 1) 24+24=48 (г)