А) 6 х-20=8 х-12 б) 12-2 (5 х+3) = 4 (х-2)

+5
Ответы (2)
  1. 26 апреля, 00:54
    0
    1) 6x-8x=-12+20

    -2x=8

    x=-4

    2)

    12-10x-6=4x-8

    -10x-4x=-8-12+6

    -14x=-14

    x=1
  2. 26 апреля, 01:35
    0
    А) 6 х-8 х=-12+20

    -2 х=8

    х=-4

    б) 12-10 х-6=4 х-8

    -10 х-4 х=-8-12+6

    -14 х=-14

    х=1