4 5/13 + 2 4/13 - 1 10/13

+3
Ответы (2)
  1. 2 марта, 02:44
    0
    =6 9/13-1 10/13=4 12/13
  2. 2 марта, 05:58
    0
    4 5/13+2 4/13-1 10/13=6 9/13-1 10/13=5+1 9/13-1 10/13 = 5+22/13 - 1 10/13=4 12/13