6 1/4 - (3 2/5+3/8) = no and yes

+4
Ответы (1)
  1. 18 мая, 23:58
    0
    6 1/4 - (3 2/5 + 3/8) = 25/4 - (17/5 + 3/8) = 25/4 - ((136+15) / 40) = 25/4 - 151/40 = (250-151) / 40 = 99/40 = 2 19/40