7*3+21:7*5-16:2:4*3=?

+5
Ответы (1)
  1. 13 апреля, 17:37
    0
    1) 7*3=21

    2) 21:7=3

    3) 3*5=15

    4) 16:2=8

    5) 8:4=2

    6) 2*3=6

    7) 21+15=36

    8) 36-6=30