3,3 : (-11) + (-2,5) : 5

(-1) : (1/6 - 1/5)

+4
Ответы (1)
  1. 20 октября, 12:23
    0
    -0,3-0,5=-0,8

    -1 / (5-6) / 30=-1/1/30=30