9 2/5 - (8 1/3 - 7 1/4 + 5 1/6)

+3
Ответы (1)
  1. 2 октября, 19:52
    0
    9 2/5 - (8 1/3 - 7 1/4 + 5 1/6) = = 9 2/5 - (1 1/12 + 5 1/6) = = 9 2/5 - 6 1/4=3 3/20