3 1/3+2 1/6. 3/5 + 4 1/2

+2
Ответы (1)
  1. 14 декабря, 00:53
    0
    31/3+21/6=62/6+21/6=83/6=13 ц5/6 3/5+41/2=6/10+205/10=211/10=21,1