1) (1002-300202:574) * 305 = и 2) (202*202-826281:909) : 505*603

+4
Ответы (2)
  1. 8 марта, 22:43
    0
    1. (202*202-826281:909) : 505*603 = (40804-909) : 304515=39895:505*603=79*603=47637

    2. (1002-300202:574) * 305=479*305=146095
  2. 9 марта, 00:38
    0
    1 1) (1002 - 523) * 305 = 479 * 305 = 146095