1 5/7 - (-3 11/14) + (-2 1/4) =

+4
Ответы (1)
  1. 27 апреля, 21:30
    0
    12/7+53/14-9/4 1) 12/7+53/14=24+53/14=77/14 2) 77/14-9/4=154/28-63/28=91/28