1000+1000+100-2000 + (9000+9000) + 2029-400+3216+9000000-2128=

+1
Ответы (1)
  1. 10 апреля, 14:31
    0
    1000+1000=2000

    2000+100=2100

    2100-2000=100

    100 + (9000+9000) = 18100

    18100+2029=20129

    20129-400=19729

    9000000+19729=9019729

    9019729-2128=9017601