12/19*23/15-12/19*4/15

+5
Ответы (1)
  1. 6 сентября, 10:11
    0
    1) 12/19=0,63

    2) 23/15=1,53

    3) 4/15=0,27

    4) 0,63*1,53=0,97

    5) 0,63*0,27=0,18

    6) 0,97-0,18=0,79

    Ответ: 0,79