X - (-4.6+3 4/7) = - 8 / 14

+2
Ответы (1)
  1. 7 января, 07:27
    0
    Х - (-4,6+3 4/7) = - 8/14

    х = (-4,6+3 4/7) - 8/14

    х=3 4/7-8/14-4,6

    х=3 8/14-8/14-4,6

    х=3-4,6

    х=-1,6