3/50 + 18/25=?

43/62 - 10/31=?

29/64 = 3/8=?

+1
Ответы (1)
  1. 12 сентября, 13:51
    0
    3/50+18/25=3/50+36/50=39/50

    43/62-10/31=43/62-20/62=23/62

    29/64+3/8=29/64+24/64=53/64