2 х+3=х-6; z+4-3=2z; 5-3 у=4-2 у; 7-3 х=4 х-9; 6 а-1=3 а+7; 10 у-3=5+3 у

+1
Ответы (1)
  1. 11 марта, 16:04
    0
    2 х+3=х-6

    2 х-х=-6-3

    х=-9

    z+4-3=2z

    4-3=2z-z

    1=z

    5-3y=4-2y

    -3y+2y=4-5

    -y=-1

    y=1

    7-3x=4x-9

    -3x-4x=-9-7

    -7x=-16

    x=-16/-7

    x=2,29

    6a-1=3a+7

    6a-3a=7-6

    3a=1

    a=1/3=0.33

    10y-3=5+3y

    10y-3y=5+3

    7y=8

    y=8/7=1.14