17000+45000 600000-7000 28000*2 35000:7 6000*30 4800:600 1300*4 32000:80

+4
Ответы (1)
  1. 11 августа, 23:57
    0
    17000+45000=62000

    600000-7000=593000

    28000*2=56000

    35000:7=5000

    6000*30=180000

    4800:600=8

    1300*4=5200

    32000:80=400