2/3*5/6*27/40 = 1/3*30/31*1/5=

+3
Ответы (1)
  1. 19 октября, 18:44
    0
    2/3 * 5/6 * 27/40 = (2*5*27) / (3*6*40) = 3/8

    1/30 * 30/31 * 1/5 = (1*30*1) / (30*31*5) = 1/155