2+13= ...

2*13= ...

12:2= ...

+4
Ответы (2)
  1. 2 июля, 16:55
    0
    2+13=15

    2x13=26

    12:2=6
  2. 2 июля, 17:16
    0
    2+13=15

    2*13=26

    12:2=6