Г) 36:1 2/7-19,8+2 5/6

+2
Ответы (1)
  1. 22 марта, 03:07
    0
    Г) 36:1 2/7 = 28

    28 - 19,8 = 8,2

    8,2 + 2 5/6 = 11 1/30