4 3/4 - (x-2 5/8) = 3 5/6

+2
Ответы (1)
  1. 4 августа, 14:02
    0
    4 3/4-х+2 5/8=3 5/6

    7 3/8=3 5/6

    х=3 5/6: 7 3/8

    х=92/177