56+8:8+35 - 34=?

56:7=?

+4
Ответы (1)
  1. 6 февраля, 22:47
    0
    56+8/8+35-34=

    1) 8/8=1

    2) 56+1=57

    3) 57+35=92

    4) 92-34=58

    Ответ: 58