36/48-12/48-24/48=? 29/15-17/15-12/15?

+1
Ответы (1)
  1. 16 сентября, 06:24
    0
    36/48 - 12/48 - 24/48 = 24/48 - 24/48 = 0

    29/15 - 17/15 - 12/15 = 12/15 - 12/15 = 0