8-7.15-2.15/1 1/3-2 1/3

+2
Ответы (1)
  1. 4 мая, 13:46
    0
    8-7,15-2,15 / (1 1/3-2 1/3) =

    0,85 - 2,15 / - 1=

    0,85 + 2,15 = 3