Б) 17/31:3 = в) 16/19:5=

+2
Ответы (1)
  1. 8 сентября, 07:56
    0
    Б) 17/31/3=17*3/31=51/31=~1.64

    в) 16/19/5=16*5/19=80/19=~4,2