28,3 (-1,8+6) - (18,2-11,7)

+3
Ответы (2)
  1. 10 января, 07:52
    0
    28,3 (-1,8+6) - (18,2-11,7) = 112,36
  2. 10 января, 08:00
    0
    28,3 + (-1,8+6) - (18,2-11,7) = 28,3+4,2-6,5=32,5-6,5=26