1/4-1/6; 3/5+1/3; 4/5+3/4; 7/10-1/4

+2
Ответы (1)
  1. 24 января, 11:10
    0
    1/4-1/6=1/12

    3/5+1/3=14/15

    4/5+3/4=1 11/20

    7/10-1/4=9/20