3^3•5^3•2^3+7^2+6•x=29803

+1
Ответы (1)
  1. 7 февраля, 06:01
    0
    (3*5*2) ^3+7^2+6x=29803

    30^3+49+6x=29803

    6x=29803-27000-49

    6x=2754

    x=459