А) 6√3 + 4√3 + 2√3

б) 9√5 + √5 - 3√5

+3
Ответы (1)
  1. 5 августа, 10:18
    0
    √3 (6+4+2) = 12√3=√6*3=√18

    √5 (9-3) = 6√5