2/15+4.7/15 и 1.2/15+4.7/15

+1
Ответы (1)
  1. 1 июня, 20:23
    0
    2/15+4 7/15=4 9/15=4 3/5

    1 2/15 + 4 7/15=5 9/15=5 3/5