А) 18 (18-х) - 20 (2 х+20) - 8=19 (19-3 х) - 25 (х+25)

Б) 17 (5+х) - 20 х=8 х-14

В) 24 х-12 (7+х) = 16-8 х

Г) 29+14 (9-у) = 19-2 у

Д) - 15 (4 у-3) + 37 у=42 у-111

+3
Ответы (1)
  1. 29 августа, 09:18
    0
    Б) 85+17 х-20 х=8 х-14

    17 х-20 х-8 х=-14-85

    11 х=99

    х=9

    В) 24 х-84-12 х=16-8 х

    24 х-12 х+8 х=16+84

    20 х=100

    х=5