1 3/5*2 4/7+2 4/7*1 1/10-1 1/7*1 4/7=

+1
Ответы (1)
  1. 21 октября, 15:33
    0
    1 3/5*2 4/7=4 4/35

    4 4/35+2 4/7=6 24/35

    6 24/35*1 1/10=7 62/175

    7 62/175-1 1/7=6 37/175

    6 37/175*1 4/7=9 932/1225