72:6 = (?+12) : 6=?:6+?:6

+2
Ответы (2)
  1. 17 марта, 05:58
    0
    72:6 = (60+12) : 6=60:6+12:6=10+2=12
  2. 17 марта, 08:25
    0
    72:6 = (60+12) : 6=60:6+12:6=10+2=12