7,5*0,16-1.02:1,7+1,3

+2
Ответы (2)
  1. 10 мая, 16:05
    0
    1) 7,5*0,16=1,2

    2) 1,02:1,7=0,6

    3) 1,2-0,6=0,6

    4) 0,6+1,3=1,9
  2. 10 мая, 17:46
    0
    1) 7,5*0,16=1,2

    2) 1,02:1,7=0,6

    3) 0,6+1,3=1,9

    4) 1,9-1,2=0,7