15 ч20 мин вырази вминутах

+3
Ответы (2)
  1. 2 мая, 14:38
    0
    1) 15 часов = 15 * 60 = 900

    2) 900 + 20 = 920 (мин.)
  2. 2 мая, 15:48
    0
    920 мин 15*60+20 вот