5 2/3+2 1/4 - 1 1/5=?

+2
Ответы (1)
  1. 28 февраля, 02:51
    0
    5 2/3 + 2 1/4 = 5 8/12 + 2 3/12 = 7 11/12

    7 11/12 - 1 1/5 = 7 55/60 - 1 12/60 = 6 43/60