71/13*9/23+14/23*71/23

+2
Ответы (1)
  1. 26 января, 19:24
    0
    71/13*9/23+14/23*71/23

    1) 71/13*9/23=2 41/299

    2) 2 41/299+14/23=2 223/299

    3) 2 223/299*71/23=8 3275/6877