6 (16-4 у) - (2 у-4) = 5 (-7-у5) - (7-5 у)

+2
Ответы (1)
  1. 4 сентября, 23:58
    0
    96-24y-2y+4=-35+25y-7+5y

    -24y-2y-25y-5y=35-7-96-4

    -56y=-72

    y=72/56

    y=9/7

    y=1 2/7