6 1/4 - 2 5/7 + 6 3/14=

+4
Ответы (1)
  1. 24 февраля, 15:56
    0
    6 1/4 - 2 5/7 + 6 3/14=25/4-19/7+87/14 = 175/28-76/28+174/28=273/28=9,75 или 9 3/4