11 4/29 - (7 7/29+3 4/29) =

+1
Ответы (1)
  1. 18 июня, 09:07
    0
    1) 7 7/29+3 4/29=10 11/29

    2) 11 4/29-10 11/29=10 33/29-10 11/29=22/29-это ответ