54-54:6 = 24+36:6 = 24-6+12:6=

+2
Ответы (1)
  1. 8 июня, 02:56
    0
    54-54:6

    1) 54:6=9

    2) 54-9=45

    24+36:6

    1) 36:6=6

    2) 24+6=30

    24-6+12:6

    1) 12:6=2

    2) 24-6+2=20