278,64: (22,74+9,66) x (937,7-30,6) = ?

+2
Ответы (1)
  1. 3 июня, 09:29
    0
    1) 22,74+9,66=32,4

    2) 937,7-30,6=907,1

    3) 278,64:32,4=8,6

    4) 907,1*8,6=7801,06