48 + х = 79 х - 35=45

+1
Ответы (1)
  1. 30 июня, 08:32
    +2
    Если да то вот решение

    1) 48 + х = 79

    х = 79 - 48

    х = 31

    2) х - 35 = 45

    х = 45 + 35

    х = 80