15/17:3 16/17:3 21/23:7 20/23:7

+3
Ответы (1)
  1. 15 апреля, 13:30
    0
    1) 15/17:3=15/17*1/3=5/17*1/1=5/17; 2) 16/17:3=16/17*1/3=16/51; 3) 21/23:7=21/23*1/7=3/23*1/1=3/23; 4) 20/23:7=20/23*1/7=20/161.