1 5/7+1 3/7-4 1/7+0=

+2
Ответы (1)
  1. 28 сентября, 04:26
    0
    1 5/7+1 3/7-4 1/7+0 = 12/7 + 10/7 - 29/7 + 0 = - 7/7 + 0 = - 1