1/3+1/4=

1/3+2/5=

1/2-1/4=

8/7-1=

1/4-1/5=

1/2+3/7=

+4
Ответы (2)
  1. 28 мая, 14:01
    0
    1) 0,58333333

    2) 0.73333333

    3) 0.25

    4) 0.14285714

    5) 0.05

    6) 0.92857143
  2. 28 мая, 16:31
    0
    1/3+2/5 = 5/15+6/15 = 11/15

    1/2-1/4=2/4-1/4=1/4

    8/7-7/7=1/7

    1/4-1/5=5/20-4/20=1/20

    1/2+3/7=7/14-6/14=1/14