5 8/13 + 1 5/13 - 4 3/8 =

+2
Ответы (1)
  1. 5 августа, 14:55
    0
    5 8/13+1 5/13-4 3/8=6 13/13=7-4 3/8=6+1=6 8/8-4 3/8=2 5/8.